مطرح کردن سوالات مغز و اعصاب

با سلام شما در این قسمت می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و پاسخ را از دکتر دریافت کنید. لطفابوقت طرح پرسش خود

1- سن بیمار سوابق مربوط به بیمارهای احتمالی و داروهای مصرفی قبل و فعلی حتما قید شود.توجه شما موجب تسریع و دقت بیشتر در پاسخ خواهد شد.

2-در صورت نیاز امکان ارسال اسکن تصویر برداری های طبی ونیز ازمایشات و دیگر مدارک پزشکی مقدور است.

در صورت عدم توجه به بند یک امکان پاسخ نخواهد بود.متشکرم.

‏1,339 دیدگاه در نوشته‌ی “مطرح کردن سوالات مغز و اعصاب

  1. davanlou نویسنده

   سلام
   در جه شخصی با جه سنی و با با کدام بیماری های احتمالی و داروهای مصرفی و مشغله ذهنی؟ بارها قید شده برای پاسخ صحیح باید طرح سوال کامل باشد…

 1. علیرضا

  ارسال تصاویر و فایل

  سلام و عرض ادب
  پدرمن باسن ۵۶ سال با سابقه دیابت در تاریخ ۲۶ / ۱۲/ ۹۶ سکته مغزی ازناحیه ساقه مغز و مخچه کردن که بعداز۲۳ روز در بخش مراقبتهای ویژه عمل تراکستومی تنفسی شدن .وتا امروز درحالت کما هستن اما وقتی دست به سرش میکشیم یا صداش میزنیم سر را به سمت صدا میچرخاند چشمانش باز هستن و علاوه بر حرکات عمودی حرکت طرفین هم داره . اعصاب دست وپا جواب میدن یعنی با تحریک پا و دست را مقداری تکان میده یا جمع میکنه آیا این بیماری قابل درگان هست چقدر زمان میبره ‌.

  1. davanlou نویسنده

   سلام
   اسیب ساقه مغزی حتی با حجم و اندازه ناچیز مهم است….باید امیدوار بود.با مراقبت و اقدامات حمایتی ضروری که حتما در بخش ای سی یو انجام می شود بهتر شوند.زمان مشخص نیست و به فاکتورهای متعددی بستگی دارد.

 2. ابوذر

  سلام
  خسته نباشید
  آیا دارویی برای درمان سرگیجه ام اس وجود دارد؟خیلی دکتر رفته ام ولی هیچکدام درمانی نگفتند.من یک پلاک مغزی در مخچه ام بوجود آمده

  1. davanlou نویسنده

   سلام…
   سن شما؟ زمان تشخیص تا الان چقدر است؟ علایم اغازین چه بوده است؟ الان از نظر فیزیکی و توانایی جسمی در جه وضعیتی هستید؟ اخرین ام ار ای شما کی و چه بوده است؟ داروی شما از اول همین بوده است اگر نه ..چرا تغییر کرده است؟ مشاوره گوش و حلق و بینی چه بوده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

 
طراحی سایت و سئو توسط شرکت رایانمهر افرانت